ARTUKLU TELKARİ & GÜMÜŞÇÜLÜK
 Yöresel takı sektöründe  Trabzon Hasırı, Mersin Hasırı, Kazaziye, Telkari ve  Urfa Akıtma işçiliğinde hizmet vermekte olan Artuklu Telkari & Gümüşçülük bir Altın ve Gümüş İşçiliği işletmesidir.
Geleneksel ve Yöresel takı modasını sizler için yeniden çizen Firmamız 2008 yılından beri kuyumculuk birikimi ile sizlere hizmet vermektedir.
          Ürünlerimizin tamamı hasır ve telkari ustalarının maharetli ellerinden çıkan Artuklu Telkari & Gümüşçülük takıları, Türkiye ve Dünya’ da on binlerce müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.
Ağırlıklı olarak trabzon hasırından urfa akıtmasına, masa üstü isimliklerden telkari biblolara, uzanan geniş koleksiyonu ile dünya aksesuar trendlerini tarz severlerle buluşturmaktadır. 
 
Son zamanlarda Altın fiyatlarının yükseliş göstermesinden, altın alım gücü azalmış olup müşterilerimizin çoğu altın ürünlerle birebir aynı olan, altın görünümlü altın kalitesinde örülen 925 ayar gümüş üzerine 22 ayar Altın ile kaplanan ürünlerimizi tercih etmektedirler. Ürün satışından ziyade sattıktan sonra müşterilerimize KAPLAMA ÜCRETİ haricinde bakım, onarım, tamirat hizmetini ücretsiz bir şekilde sunmak, firmamızın imal ettiği ürünlerinin arkasında durması büyük bir başarıdır,
 
  • Ürünlerimizin tamamı altın işçiliğinde örülür.
  • Satıştan sonra hizmet
  • 7/24 WhatSapp’ tan ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.  
  • GÜVEN Altın’dan Değerlidir ilkesi ve hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyetini bütün çalışmalarımıza yansıtmaktayız.